Aries Dans Ayakkabısı Aries King2 (Aries King2)

Fiyat : $140.00  + KDV
KDV Dahil : $151.20

Aries King Seri Erkek Dans Ayakkabısı Set

 

 

AYAKKABI-PAPYON-KEMER-MENDİL SET


Açıklama: İthal Kumaş, Hakiki Deri Astar, Deri Taban

Renk:  Siyah Keten- Süet Dikiş

Teslim Tarihi: 2-7 İş Günü

 

* Ürünün Renk, Numara ve Kalıp Seçeneği Stoklarımızda Yok İse Sipariş Üzerine 7-12 İş Günü İçerisinde Teslim Edilmektedir.


Açıklama

  Herhangi bir spora başladığımızda rahat, konforlu ve dayanıklı bir spor ayakkabısı edinmekle işe başlarız. Uzun saatler boyunca efor sarfettiğimiz, vücudumuzun tüm yükünü taşıyan ayaklarımızın dans ederken gereksinim duyduğu rahatlık, konfor ve dengeyi sağlayan ise doğru seçilmiş bir dans ayakkabısıdır. Kullanılan kalıp, topuk, materyal ve yapım teknikleri ile gündelik ayakkabılardan farklılaşan dans ayakkabıları, kullanıldıkları dans türlerine göre de farklı nitelikler kazanmıştır. Sportif latin ve salsa branşları için kullanılan latin dans ayakkabısı ve salsa dans ayakkabıları bu dans türlerinin içerdiği figür, teknik ve vücut kullanımına uyumlu özelliklere sahipken tango dans ayakkabısı, kullanılacağı dansın gereksinimlerine göre şekillenmiştir.

 Örneğin adını balerinlerin parmak ucunda durabilmek ve yükselebilmek için kullandıkları "point" adı verilen ayakkabılardan alan point egzersiz ve hareketleri latin danslarında sıkça yapılmakta, sportif latin ve salsa dans ayakkabısı da buna uyumlu olarak maksimum esneklik ve yumuşaklıkta tasarlanmaktadır. Tabanı çok sert ve kalın bir dans ayakkabısı ile point yapmak ve bu pointi göstermek pek mümkün değilken bu özelliğin nispeten daha az arandığı tangoda tabanı neolit veya kösele gibi daha sert malzemelerden üretilmiş tango dans ayakkabıları kullanılmaktadır. Sonuç olarak hangi dansı yapıyor olursanız olun doğru ve titiz bir araştırma ile o branşa uygun nitelikte dans ayakkabısı satın almaya çalışın. Neden ve nasıl dans ayakkabısı giymeliyiz? sorusundan nereden dans ayakkabısı edinebiliriz? sorusuna geçtiğimizde Türkiye'de Ankara, İstanbul ve İzmir dans ayakkabısı üretiminde faal iken, İstanbul dans ayakkabısı satışı yapan mağaza sayısı açısından Ankara ve İzmir'e göre daha çok alternatif sunmaktadır. Tamamen el yapımı, ortopedik kalıplarla, en kaliteli malzemeleri kullanarak Ankara'da dans ayakkabısı üreten Spica Dance Shoes rahat, dengeli, esnek ve zarif kadın dans ayakkabısı ayrıca sıra dışı tasarım ve renk kombinasyonlarına sahip erkek dans ayakkabısı üretimi yapmaktadır. Spica Dance Shoes kız ve erkek çocuk dans ayakkabısı da üretmektedir. Kısa bir süre önce dans ayakkabısı online satış mağazası ile hem yurt içi hem de yurt dışı müşterilerine hizmet vermeye başlamış; güvenilir, kolay ve hızlı alışverişin adresi olmuştur. 

Benzer Ürünler